Domů - Aktuality

Novinky a akce

Bikemaraton Drásal bude

04. 07. 2020 05:30 - 04. 07. 2020

Legenda mezi českými bikemaratony a průkopník MTB podniků v České republice Bikemaraton Drásal České spořitelny letos odstartuje. Závod se tradičně uskuteční pod křídly seriálu Kolo pro život a je naplánován na termín 4. července. Zatím nelze s jistotou říci, jaká nastane situace, do jaké míry budou rozvolněné podmínky, a jaká vládní nařízení budou platit. Proto organizátoři pracují s několika verzemi a konečné rozhodnutí sdělí pravděpodobně až v druhé půli června.

 

Co je ale nejdůležitější, určitě se pojedou trasy, které dělají Drásala Drásalem. V 5:30 tedy tradičně odstartuje závod Force OBR Drásal,  který je svojí délkou a náročností jedinečnou trasou v České Republice. Následovat bude tradiční trasa A na 117 km a chybět nebude ani půlmaratonská trasa B. Organizátoři zvažují také zařazení trati C a rodinné jízdy. Stejně tak ještě není rozhodnuto, jak budou vypadat dětské závody, ale i v tomto případě platí, že pořadatelé mají zájem o jejich uskutečnění a snaží se nalézt co nejschůdnější možnosti.

 

Stejně jako v minulých letech se mohou zájemci stát součástí legendárního Bikemaratonu Drásal České spořitelny. Kdo má zájem být spojen s tradicí, hodnotami fairplay a aktivně se podílet na pořádání této akce, má možnost se přihlásit jako regulovčík nebo pomocník při pořadatelské činnosti. Organizátoři prosí zájemce, aby se hlásili na info@drasal.cz.