Domů - Aktuality

Novinky a akce

Ukončení sezóny na Cyklostezce Bečva

19. 09. 2020 09:00 - 19. 09. 2020

Ukončení sezony na Cyklostezce Bečva se chystá na sobotu 19. září. Hlavním cílem symbolické rozlučkové jízdy je sportovně zábavný areál v Halenkově, kde se také uskuteční bohatý doprovodný program. Pro všechny účastníky budou připraveny drobné cyklodárky i lístky na občerstvení.

V zásadě je hlavní dostat se po desáté hodině na místo hlavního zábavného programu, tedy do sportovního areálu v Halenkově. Jednou z možností je odstartovat z Valašského Meziříčí, kde je sraz v 9.00 hodin u Turistického informačního centra (druhé nádvoří zámku Žerotínů) a poté odjezd cyklobusem (nutná registrace) směrem do Vsetína, kde je na Ohradě u Splavu hromadný sraz všech účastníků cyklojízdy, registrace a fasování lístečků na občerstvení a drobný dárek a cca v 10 hodin je odjezd do Halenkova. Rezervace míst v cyklobuse bude probíhat na tel. 571 674 339 nebo na e-mailové adrese dobesova.mikroregion@gmail.com. Počet míst v cyklobuse je omezen, proto je lepší zvolit dřívější přihlášení na zmíněných kontaktech.  

Zpátky z Halenkova je opět možno jet několika způsoby – po vlastní ose, cca ve 13 hodin odjíždí cyklobus (zastavení ve Vsetíně) do Valašského Meziříčí a poté na kole dál například do Rožnova.  

Související cyklotrasy