Domů - Timeline

Timeline

Vrchařská koruna Valašska

25. 04. 2020 00:00 - 30. 11. 2020

ON Semiconductor Vrchařská korunu Valašska (VKV) je cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem Vrchařské koruny Valašska se stává každý biker, který v období 25. dubna - 30. listopadu 2020 zdolá na jízdním kole všech 20 předepsaných vrcholů. Důkazem zdolání vrcholu je fotka z příslušného vrcholu (aby bylo patrné, že jde o příslušný vrchol) a následně odeslání fotek ze všech 20 vrcholů na adresu info@vkv-bike.cz. Nutné je uvést také jméno a místo (město či obec) bydliště). O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na uvedenou e-mailovou adresu. 

Jaké vrcholy musíte zdolat? Přehled je uveden ZDE.

Samostatnou kategorií je VKV BEZ BARIÉR, rozdělena je do tří skupin:

  • handicapovaní cyklisté (bez rozdílu handicapu)
  • přívěsné vozíky (cyklisté s přívěsnými vozíky nebo sedačkami s dětmi)

V období od 25. dubna do 30. listopadu 2020 je cílem zdolat alespoň 5 libovolných z 20 předepsaných vrcholů. Fotky z vrcholů s uvedením jména, bydliště (město či obec) a handicapu zaslat na e-mailovou adesu info@vkv-bike.cz. Fotky je možné zasílat i průběžně. 

  • elektrokola

Účastníci kategorie elektrokol musí pro úspěšné zvládnutí ročníku zdolat kompletní dvacítku vrcholů a společně se zaslanou fotodokumentací uvést, že vrcholy zdolávali na elektrokole. 

 

Všichni držitelé Vrchařské koruny Valašska se mohou těšit na pozvánku na slavnostní galavečer, který proběhne 20. února 2021 v Domě kultury Vsetín, kde každý obdrží certifikát, pamětní medaili a další drobné ceny. Pro 3 nejlepší (ti, kteří zašlou fotky nejdříve a budou mít současně největší počet zdolaných vrcholů) budou navíc připraveny poháry a další hodnotné ceny.